Націоналісти обурені трансляцією “комуністичного шабашу” державним телебаченням

18 Червня 2011, 17:58

«Сьогодні, 18 червня,  в прямому ефірі  Першого національного вся Україна могла спостерігати за роботою 44-й з’їзду КПУ. Партії, чия ідеологія усім світом визнана злочинною, партії, яка є прямою спадкоємницею КПРС, що винищила мільйони українців  голодоморами та репресіями», – зазначив він.   

За словами політика, державне телебачення України сьогодні транслювало з’їзд партії,  ідеологія якої прирівняна ОБСЄ до фашизму.

«В кращих совєтських традиціях, на 20 році незалежності українцям сьогодні впродовж декількох годин розповідали, що Лєнін і його справа живі», – наголосив Манько.

Він також зазначив, що так звані комуністи, які були сьогодні в прямому ефірі Першого національного входять в коаліцію, яка щойно протягнула у парламенті ганебне пенсійне законодавство, яке є черговим геноцидом українців. Після цього вони у своїх мерседесах та БМВ роз’їхалися по «конча-заспах» у свої маєтки.  

КУН вимагає від прокуратури порушити справу проти керівництва НТКУ за трансляцію з’їду КПУ, а президент України має негайно відправити Єгора Бенкендорфа у відставку.

Також КУН звернувся із запитом до НТКУ оприлюднити суму, яку партія «рабочіх і крєстьян» заплатила за трансляцію свого комуністичного  шабашу. 

Як повідомлялось, на своєму з'їзді КПУ вирішила не виходити із складу провладної більшості у парламенті. За словами, лідера КПУ Петра Симонена, «участь ній не позбавляє комуністів права в кожному випадку відстоювати нашу принципову позицію».

Нагадаємо, раніше фракція КПУ в Раді мала намір визначитися з подальшим перебуванням в парламентській більшості до кінця червня.

Зі слів депутата Ради від КПУ Євгена Царькова, Партія регіонів і уряд не виконують домовленості, які були укладені, зокрема, під час формування більшості в парламенті. Тому, як сказав Царьков, комуністи почуваються в парламенті як «черниця в борделі».