НОВИНИ

Комуністи вирішили, що парламентська роль «черниці в борделі» їх цілком влаштовує

Центральний комітет КПУ вважає доцільним подальше перебування фракції КПУ в складі більшості у Верховній Раді. Про це сказав лідер КПУ Петро Симоненко, виступаючи на 44-му з'їзді партії, який проходить у Києві.

З його слів, останнім часом деякі члени Компартії почали піднімати питання про доцільність подальшого перебування політсили в парламентській більшості у зв'язку з погіршенням соціально-економічного становища простих громадян.

«На останніх пленумах ЦК партії ця проблема неодноразово обговорювалася, і члени ЦК прийняли рішення: поки що наші можливості захищати інтереси трудящих шляхом присутності в більшості не вичерпано. А головне: участь у ній не позбавляє комуністів права в кожному випадку відстоювати нашу принципову позицію, що далеко не завжди збігається з позицією партнерів», - сказав Симоненко.

Разом з цим лідер КПУ визнав, що в діяльності нинішньої влади дедалі частіше проявляються негативні тенденції.

Зокрема, він висловив невдоволення проведеною гуманітарною політикою і погіршенням відносин з Росією, пов'язаним з переговорами про газові контракти.

Як повідомлялось, раніше фракція КПУ в Раді мала намір визначитися з подальшим перебуванням в парламентській більшості до кінця червня.

Зі слів депутата Ради від КПУ Євгена Царькова, Партія регіонів і уряд не виконують домовленості, які були укладені, зокрема, під час формування більшості в парламенті. Тому, як сказав Царьков, комуністи почуваються в парламенті як «черниця в борделі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.