Нацбанк вирішив ліквідувати банк Авакова

28 Серпня 2012, 14:19

"Постановою правління Національного банку України №357 від 23 серпня 2012 року ухвалено рішення про відкликання банківської ліцензії", – сказано в повідомленні.

Ліквідатором призначено службовця НБУ Віру Ладоненко.

Ліквідатор перебуває за адресою: Харків, пров. Мар'яненка, 4.

Нагадаємо, сьогодні у Харкові близько 11:30 особи, які представилися співробітниками міліції, почали обшук у будівлі, де знаходяться офіси банку "Базис" та інтернет-видання "Главное".

Нагадаємо, Національний банк 20 квітня ввів тимчасову адміністрацію в публічному акціонерному товаристві "Банк "Базис" на 6 місяців (з 23 квітня по 23 жовтня 2012 року).

Колишній голова Харківської обласної державної адміністрації Арсен Аваков, що контролює банк, заявив, що вважає введення Національним банком тимчасової адміністрації в банку "Базис" спробою ліквідувати його бізнес.

26 січня прокуратура Харківської області порушила кримінальну справу проти Авакова за підозрою в причетності до незаконного відчуження в 2009 році 55 га землі посадовими особами Харківської обладміністрації й головного управління Державного комітету з земельних ресурсів в області. Зараз Аваков перебуває в Італії.