Наливайченко звинувачує владу в ігноруванні національних інтересів України

20 Жовтня 2011, 11:39

За його словами Євросоюз дав чіткий політичний сигнал українській владі, і цей сигнал свідчить про те, що країна розвивається в неправильному напрямку.

«Політичні свободи і переслідування опозиції засуджуються не просто Європейським Союзом – вони засуджуються усім цивілізованим світом. Така ситуація суперечить інтересам України і європейським прагненням нашої держави», – вважає Наливайченко.

Він наголосив на необхідності продовжувати Європейський шлях України.

«Нашим українським підприємствам цікаво шукати нові ринки збуту. Ми за запровадження зони вільної торгівлі з ЄС – щоб підняти рівень життя наших людей. Ми також не проти розширення російських ринків збуту – але нехай спочатку Росія зніме обмеження на постачання української продукції на свій ринок», – підкреслив Наливайченко.

Він переконаний, що на наступних виборах потрібно обрати українську владу.

«На жаль, зараз українофоби в уряді займають очільні місця. Влада набрехала на виборах. Прем’єр і віце-прем’єри взагалі нас ведуть у союз. Те, що вони називають його замість Радянського Митним або Євразійським – це така сама кадебістська і радянська брехня. Це підміна державності України і розуміння вектора її розвитку», – сказав політик.

За його словами, проблема полягає в тому, що у теперішніх урядовців до цього часу лишилося «совкове» мислення.

Іноземних мов вони не знають, українську мову теж не вивчили, а головне – так і не вивчили, в чому національний інтерес нашої держави, тому пропонують Митний союз

Він нагадав, що у Митному союзі 86,5% митних зборів іде у Москву, 5,5% – в Білорусь, решта в Казахстан.

«Це як раніше був Держплан – коли все збиралося в Москві і потім на партійну бюрократію розподілялося. Ми проти відновлення таких союзів», – наголосив Наливайченко.

Для того, що повернути Україну у європейському напрямку, на думку політика, слід змінювати владу, почати поважати права людини, припинити переслідування опозиції, випустити з тюрем політичних діячів – Луценка, Тимошенко і інших. А головне, – підкреслив Наливайченко, – держава має існувати для служіння власним громадянам.

Як повідомлялось, Владімір Путін заявив, що Євразійський економічний союз може бути створений до 2015 року.

Лідер політичної партії «Фронт Змін», народний депутат Арсеній Яценюк вважає, що Путін мріє, щоб Україна стала частиною нового Євразійського утворення.

Нагадаємо, нещодавно Путін порекомендував Заходу займатися своїми справами, а не заважати йому створювати інтеграційні структури на пострадянському просторі.

Читайте також: Путін зробив ставку на реанімацію СРСР