Наливайченко: Табачник хоче перетворити Міносвіти на виборчий штаб Путіна

18 Лютого 2012, 21:10

"Ініціатива Табачника – це інструмент путінської пропаганди, щоб перед виборами в Росії показати Путіна як творця «руского міра» та в черговий раз спробувати спотворити українську історію", – вважає політик.

У разі прийняття нових навчальних планів для 5-9 класів, які не передбачають предмету "історія України", опозиція буде вимагати їх скасування: "Ми мобілізуємо громадські організації вчителів і батьків і вимагатимемо його скасування", – сказав Наливайченко.

Він вважає, що настав час "антитабачної кампанії". На його думку, до неї мають долучитися вся патріотична громадськість, а не лише студенти.

"Українофоб та кремлівський агент Табачник не повинен керувати українською освітою", – підкреслив Наливайченко.

Як повідомлялося раніше, у Міністерстві освіти та науки розробили новий навчальний план для п’ятих-дев’ятих класів середньої школи, який передбачає зменшення годин на вивчення української мови та літератури. Крім того, з розкладу занять зникне предмет «Історія України».

За даними поінформованих джерел, відповідний наказ про навчальні плани для середньої школи уже підписаний Табачником і офіційно зареєстрований під №93 від 01.02.2012 року.

Позначки: