Найєм оприлюднив невідомі раніше матеріали ГПУ часів Майдану

21 Листопада 2014, 09:19

Обраний народний депутат від «Блоку Петра Порошенко» Мустафа Найєм оприлюднив раніше невідомі матеріали Генеральної прокуратури про Майдан, датовані серединою грудня – через два тижні після розгону студентів. Копії документів опубліковані на сторінці Найєма у Facebook.

«Ця аналітична записка лягла на стіл колишньому Генпрокурору Віктору Пшонці через два тижні після розгону студентів в ніч з 29 на 30 листопада. Тут відомство вже починає розуміти, що якщо винні в розгоні не будуть покарані, барикади і люди на вулицях стануть реальною загрозою стабільності у всій країні», – пише Найєм.

В кінці документа йдеться про необхідність використовувати якусь інформацію від "трійки". В самому документі не уточнюється, хто така трійка і що це за інформація.

«За моїм припущенням, йдеться про свідчення Сівковича, Попова і Коряка, яких правоохоронні органи офіційно звинувачували в розгоні студентів. Я можу помилятися, але логіка зрозуміла: замість визнання провини треба продовжувати грати м'язами і обіцяти покарати винних», – написав Найєм.

Нагадаємо, раніше екс-депутат ВР Тарас Чорновіл заявив, що побиття студентів Майдану організував екс-шеф Путіна Сівкович.

Інтерв'ю з Тарасом Чорноволом читайте у черговому числі журналу "Український тиждень", №47.