НАБУ підписало Меморандум з Румунією про обмін інформацією

8 Вересня 2017, 14:50

У Бухаресті директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник підписав Меморандум з головним прокурором Національного антикорупційного директорату в системі прокуратури при Вищому касаційному суді Румунії (DNA). Про це в п’ятницю. 8 вересня, повідомляє прес-служба НАБУ.

У ході робочої зустрічі в Румунії, 7 вересня очільник НАБУ та головний прокурор DNA підписали Меморандум, який затверджує співробітництво у сфері виявлення та розслідування корупційних правопорушень.

"Підписання Меморандуму стало логічним продовженням співробітництва між НАБУ та DNA", – йдеться в повідомленні.

За інформацією, сторони зобов’язалися обмінюватися інформацією, досвідом та методами боротьби з корупцією. Планується, що установи організовуватимуть спільні навчальні та тренувальні заходи.

Як повідомляється, антикорупційні органи вже мають позитивний досвід співпраці. Зокрема, антикорупційний директорат Румунії двічі залучався до виконання міжнародних слідчих доручень працівників НАБУ в розслідуваннях кримінальних проваджень. 

Нагадаємо, НАБУ і Міністерством охорони здоров'я підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає обмін інформацією та подання відомостей для оперативного, всебічного і неупередженого розгляду інформації про кримінальні корупційні правопорушення та інші злочинні діяння.