НОВИНИ

НАБУ підписало Меморандум з МОЗ про співпрацю у сфері боротьби з корупцією

Артем Ситник під час заходу анонсував створення окремого підрозділу НАБУ, який розслідуватиме випадки зловживань у медицині.

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник та в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун підписали у п'ятницю, 28 квітня, міжвідомчий Меморандум про співпрацю, яким передбачається обмін інформацією та подання відомостей для оперативного, всебічного і неупередженого розгляду інформації про кримінальні корупційні правопорушення та інші злочинні діяння, підслідні НАБУ, виявлені МОЗом під час виконання повноважень, визначених законодавством. Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

Зазначається, що під час заходу Артем Ситник анонсував створення окремого підрозділу детективів, який спеціалізуватиметься на розслідуванні кримінальних корупційних правопорушень у сфері охорони здоров’я.  

«Міністерство охорони здоров’я України в особі НАБУ має надійного партнера в боротьбі з корупцією. Ми сподіваємось на взаємну підтримку та плідну співпрацю», – зазначив Ситник.

Водночас в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун запевнила, що МОЗ системно співпрацюватиме з НАБУ.

Нагадаємо, 24 квітня НАБУ опублікувало карту української корупції у світі. Окрім того, 19 квітня у НАБУ заявили, що українська корупція залишила слід у 41 країні світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.