На Запоріжжі безслідно зник п’ятитонний бронзовий пам’ятник Лєніну

15 Жовтня 2015, 15:15

У Запорізькій області міліція другу добу розшукує п'ятитонний бронзовий пам'ятник Лєніну, викрадений невідомими в райцентрі Кам'янка-Дніпровська. Про це повідомили в облуправлінні МВС.

Як зазначається, триметровий пам'ятник Лєніну викрали невідомі 14 жовтня з постаменту на вул. Радянській в місті Кам'янка-Дніпровська.

"Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка)", – зазначили в міліції.

У той же час, ЗМІ Енергодара (Запорізька обл.) повідомили, що вкрадений пам'ятник бачили за 20 км від Кам'янки-Дніпровської в Енергодарі в одному з пунктів прийому металобрухту.

При цьому в повідомленні ЗМІ наводиться коментар фахівців оргвідділу Кам'янко-Дніпровської райадміністрації, які підтверджують, що нібито чули про виявлення їх бронзового Лєніна в сусідньому Енергодарі серед металобрухту, проте "офіційних заяв немає". У райадміністрації також здивовані, як "конструкція п'ятитонного ваги покинула територію райцентру через місцевий блокпост (охороняє підступи до Запорізької атомної станції – Ред.), але ніхто цього не бачив, ніхто не чув".

Як повідомили в центрі громадських зв'язків ГУ МВС у Запорізькій області, за даними Кам'янко-Дніпровської міліції, на сьогоднішній день точне місце перебування пам'ятника не встановлено. Його пошук триває.

Як повідомлялося, у Дніпропетровську придумали, що робити із демонтованими радянськими пам'ятниками.