На виборах у Грузії правляча партія отримала конституційну більшість

31 Жовтня 2016, 09:43

У Грузії після другого туру парламентських виборів в 50 одномандатних округах правляча партія "Грузинська мрія – демократичний рух" отримала конституційну більшість в парламенті. Про це повідомила голова ЦВК Грузії Тамара Жванія.

Вона повідомила, що за підсумками підрахунку голосів на всіх виборчих дільницях у другому турі виборів правляча партія "Грузинська мрія" перемогла в 48 з 50 виборчих округів.

За словами Жванії, в Мтацміндському виборчому окрузі перемогла незалежний депутат Саломе Зурабішвілі, а в Хашурському виборчому окрузі – Симон Нозадзе, що представляє передвиборний блок "Топадзе – промисловці, наша батьківщина".

Таким чином, за підсумками парламентських виборів партія "Грузинська мрія" отримала 115 місць в парламенті, що на два мандати більше конституційної більшості. Партія" Єдиний національний рух" екс-президента Грузії, голови Одеської ОДА Михеіла Саакашвілі отримала 27 місць, а партія "Альянс патріотів Грузії"- шість. Депутатські мандати отримали також Зурабішвілі і Нозадзе.

Нагадаємо, у Грузії 8 жовтня відбулися парламентські вибори. За підсумками обробки 100% виборчих бюлетенів до парламенту Грузії проходять три партії. ​