НОВИНИ

З'явились перші результати екзит-полів парламентських виборів в Грузії

Голосування на виборах закінчилось.

Увечері в суботу, 8 жовтня, у Грузії завершилося голосування на парламентських виборах. Згідно з даними екзит-полів, оприлюднених місцевими ЗМІ, на виборах в грузинський парламент лідирує правляча партія Грузинська мрія.

Зазначається, що за результатами екзит-полів, проведених міжнародною компанією GFK, опозиційна партія екс-президента Міхеїла Саакашвілі Єдиний національний рух набирає 32,74% голосів, партія екс-прем'єра країни Бідзіна Іванішвілі Грузинська мрія - 39,9%.

За даними GFK, п'ятивідсотковий бар'єр також подолала партія Альянс Патріотів - 5,76%.

Згідно з даними екзит-полу компанії TNS, Грузинська мрія набирає 53,8%, Єдиний національний рух - 19%. Згідно з цими результатами, до парламенту проходять тільки ці дві партії.

Повідомляється, що TNS проводила екзит-пол на замовлення чотирьох телекомпаній - ГМГ, GDS, Maestro і Імеді, три останні так чи інакше пов'язані з Бідзіною Іванішвілі і підтримують Грузинську мрію.

У той же час, за даними видання, компанія GFK провела екзит-пол на замовлення телеканалу Руставі-2. Дані цієї компанії у 2012 році виявилися найбільш близькими до реальних результатів. Всього було опитано 10 тисяч осіб на 220 ділянках.

За даними Центрвиборчкому Грузії, станом на 17:00 явка виборців становила 42,05%.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у Тбілісі підірвали автомобіль опозиційного депутата з партії екс-президента Михайла Саакашвілі «Єдиний національний рух» Гіві Таргамадзе. У результаті постраждали водій авто і двоє перехожих.

Прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі заявив, що вибух автомобіля Гіві Таргамадзе в центрі Тбілісі є провокацією, запланованою ворогами Грузії.

Голова парламенту Грузії Давид Усупашвілі вважає Росію зацікавленою в дестабілізації ситуації в республіці перед парламентськими виборами. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.