На вертолітному майданчику Януковича у Києві проводять обшуки – ЗМІ

1 Березня 2017, 14:21

Слідчі прокуратури разом з працівниками СБУ у середу, 1 березня, прибули з обшуком на вертолітний майданчик екс-президента України Віктора Януковича, що розташований на Парковій дорозі.

Обшук почався близько 11.00, станом на 13:30 силовики перебували у будівлі. У прес-службі ГПУ підтвердили факт проведення обшуків, проте про причини та результати обіцяють повідомити вже після проведення необхідних заходів.

Як повідомлялося, раніше в лютому представники Національної спілки архітекторів України направили до Київської міськдержадміністрації звернення, у якому вимагають знести вертолітний майданчик на Парковій дорозі.

Даний вертолітний майданчик почали зводити у жовтні 2010 року. Земельна ділянка, на якій проводились роботи з будівництва, розташована у Центральному історичному ареалі міста, в межах охоронної зони об'єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Київ: Собор Софії та прилеглі монастирські будівлі, Києво-Печерська Лавра», в зоні охоронюваного ландшафту та на території пам'ятки історії та ландшафту місцевого значення «Історичний ландшафт Київських гір і долин Дніпра».

Улітку 2015 року в Генпрокуратурі заявили, що забудовник не отримував дозволу на виконання будівельних робіт у органів охорони культурної спадщини, а численні перевірки встановили протиправність будівництва.