На прилеглих до Майдану вулицях чатує “Беркут”

Акценти
22 Листопада 2012, 18:09

Водночас у київській міліції не уточнюють кількість співробітників правоохоронних органів, залучених до забезпечення правопорядку під час відзначення річниці Помаранчевої революції в центрі столиці.

«Кількість співробітників залежатиме від кількості учасників заходу», – сказали в міліції.

Тим часом, як повідомляє  кореспондент Тиждень.ua, на святкування 8-ої річниці Помаранчевої революції зібрались близько 500 осіб, і люди продовжують підходити.

Після тривалих наполягань міліції учасники акції, які розпочали свою акцію на Майдані, перейшли до будівлі Головного поштамту. Правоохоронці заявляли, що учасники акції заважають комунальниками, які монтують на Майдані новорічну ялинку.

Як повідомлялось, раніше міліція попросила учасників акції святкування річниці Помаранчевої революції  перейти з Майдану Незалежності до Головпоштамту, оскільки саме на це місце подана заявка.

Заявки з метою проведення масових заходів у річницю Помаранчевої революції до КМДА подали 4 організації: ВГО «Коаліція учасників помаранчевої революції», Комітет визволення політв’язнів, Конгрес українських націоналістів та Громадянський рух «Спільна справа».

89