На проблемному 94-му окрузі «тітушки» і міліція розпочали провокації проти єдиного опозиційного кандидата

11 Листопада 2013, 14:02

10 листопада, біля районного центру культури та дозвілля в Обухові невідомі намагалися зірвати скайп-конференцію виборціва з Романюком, який наразі через переслідування влади перебуває за кордоном.

«Кілька осіб кримінальної зовнішності спробували спровокувати конфлікт. Один з провокаторів забрав у модератора мікрофон і заважав проводити зустріч», – йдеться у повідомленні.

«Він агресивно поводився під час виступу народного депутата Андрія Пишного.  Після того, як спроба зірвати зустріч не вдалася, двоє хлопців втекли, а їхній ватажок разом із охоронцем сів у чорний "Хюндай" і поїхав з місця зустрічі», – розповіли довірені особи кандидата.

Окрім того, в Обухові зафіксований тиск правоохоронців на опозиційних активістів. За словами однієї з активісток партії "Батьківщини", до неї додому приходили невідомі, які назвалися представниками міліції, і «пропонували» виявляти «менше активності стосовно агітації за Романюка».

Представники Романюка також повідомляють, що 11 листопада в Обухові партійні агітатори отримали смс-повідомлення від відправника SpecKorr з наступним текстом "По выплате премий в 94 округ, звоните (вказано номер мобільного телефону, – Ред.) Кищук «ВО Батьківщина».

«При цьому провокатори використали справжній телефон співробітника штабу опозиційного кандидата. Це ніщо інше, як «чорні технології» влади», – заявили у команді Романюка.

Нагадаємо, на початку лютого проти Віктора Романюка порушено кілька кримінальних справ. Зокрема, йому інкримінували замах на заволодіння майном в розмірі майже 40 мільйонів гривень скандального заводу з виробництва інсуліну "Індар". Суди щодо компанії тривають з 2008 року, однак Романюк як екс-заступник директора заводу став підозрюваним після виборів – з 30 січня 2013 року.

7 лютого Романюка оголосили в розшук, 22 березня його затримали в Італії, однак за тиждень суд прийняв рішення про його звільнення.

У липні Апеляційний суд Мілану відмовив Україні в екстрадиції Романюка.

Як відомо, 5 вересня  Верховна Рада призначила вибори народних депутатів у п’яти проблемних округах на 15 грудня 2013 року.

25 вересняпрес-служба «Батьківщини» повідомила, що в округах 94, 132, 194 та 197 висунуватиме тих же кандидатів від опозиції, котрі висувались там на парламентських вибрах 2012 року. Також у партії затвердили керівників штабів і основні напрямки стратегії та тактики кампанії.