На місцевому рівні Булатецький створив «Революційний комітет захисту голосів виборців», а на глобальному, планує добиватися правди в Європейському суді з прав людини.
Активність Булатецького та його звинувачення на адресу черкаських і київських соратників у недостатній рішучості та радикалізмі (як публічні, так і непублічні) призвели до появи чуток про можливість його заміни на перевиборах на іншого висуванця від опозиції. Зокрема в ЗМІ називалися імена Юрія Гримчака та Володимира Філенка, які опинилися за межами цього парламенту. Втім, сам Булатецький у розмові з кореспондентом Тиждень.ua такий варіант відкинув, запевнивши, що піде на вибори в будь-якому разі, а можливе висунення опозицією когось іншого назвав «великою помилкою».
Останні вибори – вже треті для Булатецького, на яких він здобуває фактичну перемогу, але кожного разу з різних обставин залишається без депутатського манда
Окрім Булатецького, активність на окрузі виявляє і його стара-нова конкурентка Валентина Жуковська. На відміну від інших округів, тут питання з кандидатом від влади вже, фактично, вирішено. Зокрема Жуковська відкриває нові громадські приймальні, «світиться» на масових заходах, вітає черкащан зі святами.
За інформацією Тиждень.ua, перемогу Жуковської кують і в кулуарах – так нещодавно вона начебто мала зустріч з місцевими комуністами і домовлялась про підтримку своєї кандидатури.
Як повідомлялось, Булатецький переміг ставленицю Фірташа Валентину Жуковську із розривом 12 тисяч голосів. Зокрема, він набрав 40,79%, а Жуковська – 25,29%.
Нагадаємо, 6 листопада Верховна Рада рекомендувала ЦВК провести перевибори в п'яти проблемних округах. Перед цим Центрвиборчком визнав неможливість встановлення достовірних результатів виборів в округах: № 94, 132, 194, 197, 223.
Детальніше читайте Довибори у парламент: опозиціонери вже агітують, влада шукає кандидатів