НОВИНИ

Опозиціонер: скандал у №194 окрузі замовив Фірташ і його команда

Боротьба за у Черкасах точиться за вказівкою групи Фірташа-Льовочкіна-Хорошковського. Про це "Газеті по-українськи" розповів кандидат від Об'єднаної опозиції, підприємець Микола Булатецький, опонентом якого у цьому окрузі була президент заводу "Азот" Валентина Жуковська.

"Ця група просила президента дати їм округ у Черкасах. Пообіцяли, що покладуть перемогу йому під ноги. Вклали великі гроші в Жуковську. Фірташа та його команду "розводили", що Жуковська однозначно перемагає, а вона перемогла тільки на двох дільницях - у тюрмі та СІЗО", - зазначив опозиціонер.

Булатецький пообіцяв, що подаватиме позови до українського та міжнародного судів.

"Буду роз'яснювати, що в країні при владі злочинний режим. Намагатимуся донести до світової спільноти, що відбувалося. Ми живемо у країні суцільного злодійства. Влада вважає нас за рабів, які не мають права навіть на думку. Україні далі немає куди опускатися. Кожен повинен над цим замислитися", - додав він.

Як повідомлялось, Булатецький переміг ставленицю Фірташа Валентину Жуковську із розривом 12 тисяч голосів. Зокрема, він набрав 40,79%, а Жуковська - 25,29%.

Нагадаємо, 6 листопада Верховна Рада рекомендувала ЦВК провести перевибори в п'яти проблемних округах. Перед цим Центрвиборчком визнав неможливість встановлення достовірних результатів виборів в округах: № 94, 132, 194, 197, 223.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.