На місці падіння малайзійського Боїнга знайшли нові рештки жертв

12 Листопада 2014, 08:46

На місці падіння рейсу МН17 поблизу Сніжного Донецької області виявили нові останки жертв трагедії. Про це повідомив голова репатріаційної місії в Україні Пітер-Яап Алберсберг.

"Експертам удалося попрацювати в районі авіакатастрофи п'ятий день за останні два тижні. У вівторок у ході пошукових робіт, що проходили в місцях, де після аварії літака почалася пожежа, були знайдені нові останки жертв трагедії", – заявив він.

Окрім того, за словами Алберсберга, "місцеві мешканці передали експертам два посвідчення особи загиблих".

Останки і особисті речі передають у Харків, де організована первісна судмедекспертиза. Після цього їх направлять до Нідерландів, однак коли саме це станеться, поки залишається невідомим.

Глава репатріаційної місії підкреслив, що експерти в тісній співпраці з представниками ОБСЄ "використовують будь-яку можливість потрапити на місце катастрофи".

"Однак все залежить від ситуації з безпекою. Нам вдалося досягти певного прогресу в цьому плані, однак обстановка продовжує залишатися нестабільною, що не дозволяє планувати подальші дії", – додав він.

Нагадаємо, 17 липня літак авіакомпанії «Малайзійські авіалінії», що летів рейсом MH17 Амстердам (Нідерланди) – Куала-Лумпур (Малайзія), зазнав на сході України. Загинули 298 осіб, з них 193 – громадяни Нідерландів.