НОВИНИ

Порошенко: Немає різниці між трагедіями 11 вересня, Локербі та катастрофою малайзійського Boeing-777

Президент Петро Порошенко заявив, що світ має реагувати на трагедію зі збитим літаком "Малайзійських авіаліній" так само як реагував на теракти 11 вересня 2001 року у Нью-Йорку та на Boeing-747 над Локербі у 1988 році. Про це він заявив у інтерв'ю журналістам.

"Різниці немає... Проблема тільки у наслідках. У всіх цих трагедіях світ демонстрував однакову реакцію. Це виклик для усього світу. Це загроза міжнародній безпеці", – заявив Порошенко.

"Давайте перестанемо вдавати, що ми говоримо тільки про якийсь конфлікт всередині України. Українська нація зараз єдина... Світ повинен знайти відповіді на ті виклики, які зараз маємо", – додав український президент.

"Головне зараз – діяти ефективно. Мова не про санкції (щодо Росії – Ред.) як такі. Якщо санкції стануть ефективними – добре, але якщо ні, ми попросимо США визнати Україну надважливим союзником поза межами НАТО, якими є, наприклад, Японія та Філіппіни... Треба використовувати усі можливості", – наголосив Порошенко.

Як повідомлялося, 21 липня про нові санкції проти Росії заявила Канада.

Також нагадаємо, що нові санкції готують у ЄС.

Крім того, повідомлялося, що 21 липня президент США Барак Обама заявив про пряму відповідальність Росії за конфлікт в Україні та збитий літак.