На Майдані створили штаб спротиву капітуляції

2 Жовтня 2019, 20:00

Протестувальники на Майдані Незалежності заявили про створення штабу спротиву капітуляції, до якого, за їх словами, увійшло понад 10 ідеологічно різних організацій. Про це у середу, 2 жовтня, повідомляє кореспондент Тижня

 

За інформацією організаторів мітингу, туди увійшли ветеранські організації, низка громадських організацій та представники націоналістичних рухів.

 

"Ми на виборах голосували за абсолютно різних людей і ми можемо бути ідейно різними. Але близько тижня представники різних організацій вели перемовини і домовилися про створення єдиного штабу спротиву. Ми змусимо владу, яка "хочєт мір", дослухатися до нас. Ми також відкриті до конструктивних пропозицій", – заявив ветеран полку "Азов" Дмитро Шатровський.

 

Як передає кореспондент Тижня, станом на 19:50 мітингувальники вирушили на вулицю Банкову до Офісу президента. Тим часом, на мосту на вулиці Інституській вивісили банер з надписом "Ні капітуляції".

 

Зауважимо, на Майдані Незалежності у Києві ввечері середи, 2 жовтня, зібралося понад 1000 людей, які вимагали від президента Володимира Зеленського не підписувати так звану "формулу Штайнмаєра". 

 

Як повідомлялося, 1 жовтня президент Володимир Зеленський заявив, що Україна погодила текст "формули Штайнмайєра".  Він додав, що "формула" повинна бути імплементована в новий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. Чинний закон про особливий статус Донбасу діє до 31 грудня 2019 року. Зеленський додав, що "буде новий закон, який буде розробляти парламент в тісній співпраці та при публічному обговоренні з суспільством". Також Зеленський зазначив, що місцеві вибори не відбудуться, якщо на Донбасі залишаться окупаційні війська.

 

Того ж дня на Майдані Незалежності та на Банковій у Києві відбулися мітинги проти можливого підписання "формули".