На Львівщині почалася самоліквідація осередків Партії регіонів

2 Грудня 2013, 08:11

Партійці привселюдно планують розірвати свої членські квитки і мандати депутатів районної ради і оголосили про припинення існування Партії регіонів у Миколаївському районі. Таке рішення підтримують всі члени партії, окрім однієї людини. Ключ від партійного офісу здадуть у міську раду.

Таке попереднє рішення районної організації спричинене подіями у Києві, зокрема, наказом побити молодь.

Миколаївські регіонали приєднались до акцій громадянської непокори і вимог Майдану.

Водночас, зранку мешканці Миколаєва вийдуть на страйк, де вимагатимуть відправити у відставку уряд, президента і парламент.

Міський страйк сьогодні оголошено і у Львові.

Міська влада закликала людей вийти на вулиці, а приватних підприємців відпустити тих, хто хоче долучитись до акції. Ректори львівських вишів підтримують студентів. Студентський Координаційний штаб і студентська Координаційна рада на львівському Євромайдані влились у структуру Координаційної ради Львівської облради.

Львів’ян закликали вивісити на будинках українські прапори.

Люди надалі масово виїжджають у Київ, щоб там приєднатись до Євромайдану.

Як повідомлялось, за останні дні про вихід з лав Партії регіонів оголосили четверо депутатів – Інна Богословська , Давид Жваніянія, Микола Рудьковський та Володимир Мельниченко

Нагадаємо, депутат від Партії регіонів Віктор Бондар прогнозує вихід близько 20 депутатів з фракції через розгін мітингу на Майдані Незалежності в Києві 30 листопада.