НОВИНИ

Жванія заявив про вихід з фракції Партії регіонів

Народний депутат Давид Жванія 30 листопада написав заяву про вихід із фракції Партії регіонів. Про це повідомляє прес-служба політика.

Жванія засудив «жорстоке побиття безневинних людей» на Майдані Незалежності.

“Я вже заявив, що на чолі виконавчої влади в державі стоять зрадники, які “будують Європу в Україні” за допомогою “беркутівського кийка” та знущань над людьми. Вони перейшли моральну межу, пробудивши в собі “тиранозаврів” радянської епохи, щоб зробити з України “Загублений світ”", - заявив Жванія.

Водночас він заявив, що продовжує бути переконаним, що уряд, який не контролює ситуацію в країні і не спроможний здійснювати ефективну зовнішню політику, треба відправити у відставку. "Усі винуваті у жорстокому побитті людей на Майдані повинні понести відповідальність: від тих, хто давав такі накази, до рядових виконавців. У майбутньому це не повинно повторитися», - заявив політик.

Депутат закликав створити в  Верховній Раді більшість, «яка візьме на себе всю відповідальність у країні».

«Водночас Майдан має вимагати продуманих і ефективних дій від парламенту як найвищого представницького й законодавчого органу в державі. Тому я звертаюся до своїх колег із закликом об’єднатися навколо створення проєвропейської більшості та проєвропейського уряду народної довіри.  Я переконаний, що український народ на Євромайданах уже фактично підписав угоду про Асоціацію з ЄС у Вільнюсі. Потрібно довести справу до формального завершення”, - йдеться у заяві Жванії.

Нагадаємо, народний депутат Інна Богословська раніше заявила про вихід з Партії регіонів та фракції цієї партії.

30 листопада після 4-ї години ранку бійці спецпідрозділу «Беркут» розігнали Євромайдан у Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.