На Луганщині прокуратура зібрала докази проти «екс-міністра ЛНР»

9 Лютого 2017, 11:15

Прокуратура Луганської області здійснила спеціальне досудове розслідування, за результатами якого направила до суду обвинувальний акт проти колишнього «міністра освіти, науки, культури та релігії «ЛНР», повідомляє прес-служба відомства 9 лютого.

За інформацією, слідчі встановили, що протягом 2014-2015 років громадянка України, обіймаючи посаду так званого «міністра освіти, науки, культури та релігії «ЛНР», організовувала функціонування та діяльність цього псевдодержавного утворення.

За даними, зловмисницею вчинені кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 109 КК України (вчинення дій, спрямованих на повалення конституційного ладу та захоплення державної влади), ч. 2 ст. 110 КК України (вчинення дій, спрямованих на незаконну зміну меж території та державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації).

Нагадаємо, 30 січня стало відомо, що до суду направили обвинувачення проти відносно голови терористичної організації «ЛНР» Ігоря Плотницького та двох командирів батальйонів Андрія Патрушева та Олександра Гурєєва у справі збитого літака ІЛ-76.