НОВИНИ

Прокуратура направила в суд обвинувачення проти Плотницького у справі про збитий Іл-76

Ігор Плотницький, його заступник та командир збройного формування "Вітязь" обвинувачуються за статтею про теракт.

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт відносно голови терористичної організації «ЛНР» Ігоря Плотницького та двох командирів батальйонів Андрія Патрушева та Олександра Гурєєва у справі збитого літака ІЛ-76. Про це повідомила прокуратура Дніпропетровської області.

Їхні дії кваліфікували як терористичний акт (ч. 3 ст. 258 КК України).

Так, голова терористичної організації «ЛНР» Ігор Плотницький, який на час скоєння злочину був командиром незаконного збройного формування «Зоря», разом з Андрієм Петрушевим (на той час його заступником) та командиром незаконного збройного формування «Вітязь» Олександром Гурєєвим обвинувачуються у збитті військово-транспортного літака ІЛ-76, на борту якого знаходилось 49 осіб, під час здійснення посадки в аеропорт Луганська.

Нагадаємо, 14 червня 2014 року бойовики в Луганську збили літак Іл-76, який заходив на посадку. В результаті трагедії загинули 9 членів екіпажу і 40 військовослужбовців. Прокуратура розцінила дії бойовиків як теракт.

25 листопада Печерський районний суд заарештував генерала Віктора Назарова за підозрою в причетності до краху літака Іл-76 і призначив заставу в сумі 365 тис. грн. Прокуратура стверджує, що генерал не прийняв до уваги інформацію СБУ про загрозу збиття літака і дозволив проведення спецоперації по доставці роти військових луганський аеропорт. Сам Назаров заперечував звинувачення. Він вніс заставу і вийшов з-під варти.

Крім того, ватажку терористичної організації «ЛНР» Ігорю Плотницькому повідомили про підозру у скоєнні терористичного акту у справі збитого літака Іл-76.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.