На лінії розмежування відкрився перший логістичний центр із продуктами й ліками, дешевшими, ніж на окупованих територіях

28 Серпня 2015, 14:37

Сьогодні, 28 серпня, в Донецькій області відкрився перший гуманітарно-логістичний центр для жителів окупованої території. Про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО в Facebook.

Повідомляється, що центр побудований в районі лінії розмежування між контрольно-пропускним пунктом в'їзду/виїзду "Зайцеве" і блокпостом "Майорськ" на Артемівському напрямку.

За словами голови Донецької ОДА Павла Жебрівського, головною метою функціонування таких логістичних центрів є підтримка близько двох мільйонів українців, які вимушено опинилися на тимчасово окупованій території.

Крім того, повідомляється, що в логістичному центрі громадяни можуть отримати банківські послуги, придбати ліки, продукти та різноманітні товари. Пропуск на територію центру спрощений, а ціни навіть трохи дешевші, ніж в найближчих населених пунктах.

У відкритті центру взяли участь військовослужбовці силових відомств України, представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та Товариства Червоного Хреста України.

 

Українські військовослужбовці взяли участь у відкритті гуманітарно-логістичного центру в Донецькій областіСьогодні, 28…

Posted by Прес-центр АТО on 28 серпня 2015 р.

Нагадаємо, Порошенко доручив відкрити на Донбасі декілька таких центрів.