На лідера харківського «Патріота України» відкрили справу

29 Грудня 2011, 07:30

Відповідно до повідомлення, 23 серпня близько 18:30 у дворі будинку №18 на вул. Римарській у Харкові, де розташований офіс Харківської обласної громадської організації «Патріот України», сталася бійка між 48-річним місцевим жителем і членами цієї організації.

Внаслідок цього постраждав 48-річний харків'янин, який отримав дві відкриті черепно-мозкові травми, ножові поранення в область грудної клітки, удар тім'яної області голови і тулуба.

За цим фактом було порушено кримінальну справу за частиною 4 статті 296 Кримінального Кодексу (хуліганство).

У рамках розслідування цієї кримінальної справи було встановлено, що 32-річний харків'янин разом з іншими особами заволодів грішми потерпілого на суму понад 7 тис. гривень.

Дії підозрюваних кваліфіковано слідством як учинення нападу, об'єднаного з застосуванням насильства, небезпечного для життя і здоров'я потерпілого.

З огляду на це, слідчий додатково порушив кримінальну справу за частиною 2 статті 187 Кримінального кодексу (розбій).

Підозрюваний у вчиненні цього злочину 32-річний харків'янин 27 грудня затриманий працівниками міліції.

Він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання об'єднаної спецустанови ГУ МВС у Харківській області.

Ведеться слідство.

Нагадаємо, 27 грудня близько 21:00 міліція затримала лідера громадської організації «Патріот України» Андрія Білецького за підозрою в розбої біля його будинку в Харкові.

Представник організації повідомив, що Білецького затримано за сфабрикованими обвинуваченнями у тій же справі, у якій раніше було затримано членів організації Ігоря Михайленка і Віталія Княжеського.

Співробітники міліції 12 жовтня затримали членів громадської організації «Патріот України» Ігоря Михайленка і Віталія Княжеського за підозрою в замаху на вбивство журналіста в офісі цієї організації в Харкові.

Головне слідче управління МВС 12 жовтня порушило проти представників організації «Патріот України» кримінальну справу за частиною 2 статті 15 (замах на злочин) і частиною 2 статті 115 (убивство) Кримінального кодексу.

Як відомо, 19 листопада Андрія Білецького поранили біля його дому. Слідчий відділ Дзержинського райвідділу міліції Харкова 23 листопада порушив кримінальну справу за цим фактом.

96