НОВИНИ

Ще двох активістів "Патріота України" затримали на два місяці

Апеляційний суд у Харкові залишив без змін запобіжний захід для двох членів громадської організації "Патріот України", яких затримали за підозрою в замаху на вбивство журналіста в офісі цієї організації в Харкові.

Про це у своєму блозі пише Олена Білозерська. За її даними, суд залишив Ігора Михайленка та Віталія Княжеського на два місяці у СІЗО.

Як зазначається на сайті Соціал-Національної Асамблеї, " слідчий навіть не появився на суд, а прокурор не міг пояснити, чому у постанові вказані протилежні речі".

"В одному місці вказано, що Ігор Михайленко з раптово спричиненої ненависті накинувся на українофоба, а в іншому місці, що це був завідомо складений спільно із Княжеським план. Слідство є або невігласами, або вони діють настільки по бєспрєдєлу, що навіть не хочуть витрачати свій власний час на професійне складання документації", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 12 жовтня МВС повідомило про затримання двох членів громадської організації "Патріот України" за підозрою в замаху на вбивство журналіста в офісі цієї організації в Харкові.

Як повідомлялося, 23 серпня ввечері в Харкові, у дворі будинку, де знаходиться офіс "Патріота України" сталася бійка із стріляниною, в результаті якої двоє активістів організації отримали поранення і були госпіталізовані.

У них стріляв невідомий чоловік, якого теж госпіталізували (у нього відкриті черепно-мозкові травми, ножові поранення в області грудей). Згодом міліція повідомила, що це був позаштатний кореспондент одного з друкованих видань, який досліджував питання діяльності націоналістичних організацій у Харкові й області.

Очільник Харківського осередку ВГО "Патріот України" Андрій Білецький заявив, що міліція перекрутила ситуацію, яка сталася 23 серпня.

27 серпня слідчий відділ Київського райвідділу міліції Харкова порушив кримінальну справу за фактом хуліганства представників громадської організації "Патріот України" у Харкові.