На Івано-Франківщині Азаров попередив, що його з Януковичем програма “покращення” набирає обертів

10 Вересня 2013, 16:46

"Я хочу поділитися з вами враженнями про поїздку по Івано-Франківській області. Скажу, що вони позитивні. Область розвивається. І відкриття, і запуск нових підприємств, які намічаються в області, це втішне свідчення того, що державна програма активізації розвитку економіки працює і активно набирає обертів", – сказав він.

Прем'єр-міністр повідомив, що в ході робочої поїздки ознайомився з ходом будівництва сучасного цементного заводу потужністю 1 млн. т / рік на "Івано-Франківськцемент" (с.Ямниця Тисменицький район), а також вручив ключі від нових квартир у сучасному житловому будинку представникам товариства інвалідів.

"Я радий за цих людей, які довгі роки чекали своєї квартири, а сьогодні отримали в центрі Івано-Франківська хороші, благоустроєні квартири. І те , що ми сьогодні запустили цей будинок, це свідчення того, що соціальна програма президента Віктора Януковича і далі буде працювати" , – сказав Азаров.

За його словами, в області багато проблем і пообіцяв найближчим часом розглянути їх на засіданні уряду і прийняти відповідні рішення.

"І, власне кажучи, робоча поїздка прем'єр-міністра полягає зовсім не в тому, щоб натиснути кнопку і запустити якесь виробництво , а передусім, це подивитися, якою мірою центральна влада може надати допомогу і сприяння в розвитку, перш за все, власних можливостей кожного регіону" , – зазначив Азаров.