На Донеччині “регіонал” оконфузився через передвиборчі білборди

19 Березня 2012, 16:22

Політик повідомив, що подарував лікарням міста устаткування на 1 мільйон гривень. За інформацією блогера, білборди з'явилися в Донецьку, Краматорську та Дружківці.

Втім, журналісти газети "Наша Дружківка", звернувшись до начальника міського відділу охорони здоров'я Олени Деснової, дізналися, що ніякої допомоги від депутатів лікарням міста не надходило.

"Минулого року ми взагалі не отримували ніякого обладнання: ні на міськздороввідділ, ні на лікарні, а потреба величезна!" – зазначила вона.

Незабаром після публікації матеріалу до ЗМІ звернулися представники депутата Вечерка, заявивши, що сталася помилка.

"Звертаємо вашу увагу на те, що розміщення постера в Дружківці є наслідком технічної помилки рекламного агентства "Т52", яке є власником даних рекламних площин, проте аж ніяк не наміром Володимира Вечерка обдурити жителів", – зазначили у спростуванні.

За словами представників депутата, постери були розраховані на міста Стаханов і Первомайськ Луганської області.

Нагадаємо, раніше Тиждень повідомляв, що представники Партії регіонів вже почали активну передвиборчу агітацію перед виборами в Раду в регіонах, роздаючи виборцям під виглядом благодійної допомоги безкоштовні квитки, продуктові набори, цукерки.

Крім того, журналісти та громадські діячі виявили ряд фактів використання чиновниками свого службового становища для передвиборчої агітації.