На Донбас прибули «путінські КамАЗи»

26 Березня 2015, 09:21

Дві автоколони МНС Росії з "гуманітарною допомогою" для Донбасу перетнули державний кордон і прямують до місць розвантаження в Донецькій і Луганській областях. Про це повідомили в Національному центрі управління в кризових ситуаціях МНС Росії, передає РБК.

Відзначається, що автомобілі пройшли митне оформлення на кордоні, ніяких претензій до них не виникло. За даними МНС РФ, в контролі взяли участь і українські митники і прикордонники.

Як зазначається, у складі автоколон слідують 140 машин, які везуть 1,6 тис. т гуманітарної допомоги, в першу чергу насіння для посівних роботи. Також, за даними відомства, конвой щастить медикаменти, предмети першої необхідності і продукти харчування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія почала формування 22-ї колони з гуманітарною допомогою для окупованих бойовиками територій Донецької та Луганської областей, відправлення. планувалася 26 березня.

Як відомо, партію перших «гуманітарних камазів» Росія відправила в Україну 22 серпня.

При цьому в РНБО підкреслили, що неодноразово фіксувалася активізація бойовиків та збільшення кількості обстрілів сил АТО одразу після отримання вмісту російських вантажівок.

Раніше президент України Петро Порошенко зазначав, що у "гумконвоях" РФ на Донбас завозять пальне та зброю для терористів.

Зазначимо, українські прикордонники до цього жодного разу повноцінно не оглянули «путінські КамАЗи».