На Чернігівщині знайшли мертвим відомого режисера Леоніда Кантера

5 Червня 2018, 12:50

На хуторі Обирок Борзнянського району ввечері в понеділок, 4 червня, виявили тіло відомого режисера, продюсера, мандрівника та письменника Леоніда Кантера. Про це з посиланням на власні джерела повідомило чернігівське видання Високий Вал.

 

 

«Чоловік укоротив собі віку, застрелившись. Поліція, яка виїхала на місце пригоди, вилучила у загиблого багато вогнепальної зброї», – йдеться в повідомленні.

 

Факт смерті Леоніда Тижню підтвердила його дружина. У поліції Чернігівської області Тижню підтвердили, що це було самогубство.

 

Водночас на сторінці у Facebook поліції Чернігівщини йдеться, що поліція відкрила кримінальне провадження за фактом самогубства.

 

"Надвечір 4 червня до поліції надійшло повідомлення, що в домоволодінні одного з сіл Бахмацького району здійснив самогубство 36-річний чоловік.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції, яка на місці події виявила труп чоловіка з наскрізним вогнепальним поранення в щелепу. Поряд з тілом правоохоронці виявили зброю", – йдеться в повідомленні.

 

Інформація про подію вже внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження та перевіряються всі обставини події.

 

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook побратим Кантера Олександр Чуб, Леонід перед самогубством лишив листи рідним. 

 

"На жаль, те що Леонід Кантер закінчив життя самогубством – правда. Він лишив листи рідним. Підозрюю, що то був його свідомий вибір. «Фінал цей для нього зовсім не трагічний. Смерть – це народження» (с). Прохання припинити масову істерику в соцмережах. Не вестись на вкиди від журналістів. Деталі будуть згодом", – написав Чуб.

 

Леонід Кантер відомий завдяки таким документальним стрічкам, як "Міф" і "Добровольці Божої чоти". Народився в Києві в 1981 році.

 

 

У 2007 році Кантер оселився на хуторі Обирок у Чернігівській області та перетворив його на мистецький хутір – творче поселення, де збирав друзів з усього світу, організовував фестивалі, мистецькі заходи, творчі школи та народні свята.

 

 

Серед найвідоміших – фестиваль «ХЛІБ своїми руками» та перший афро-етнічний фестиваль «Мама Африка».