На 21 км доріг у мисливських угіддях Януковича витратять 7 мільйонів

5 Жовтня 2011, 14:47

Будівництво лісогосподарських автодоріг загальною довжиною 20,8 км здійснить львівське ТОВ "Буд Імідж ЛВ", яке отримає 7 300 364.4 грн.

Технічна категорія доріг – протипожежного призначення.

Дніпровсько-тетерівське лісомисливське господарство давно стало закритою зоною для простих громадян України. Воно розташоване на півночі Київської області у Вишгородському районі. Тут багато років любить полювати президент Янукович.

Як повідомлялось, у серпні на ремонтні роботи у кримській та карпатській резиденції Януковича без проведення відповідного тендеру виділено 146 млн грн. Причиною обрання неконкурентної процедури закупівлі Державне управління справами вказало  необхідність виконувати доручення уряду та погіршення погоди восени.

У липні на капітальний ремонт резиденції «Синьогора» у Карпатах з держбюджету виділено 21 млн грн.

Нагадаємо, найкращі мисливські угіддя в Ураїні орендують політики та чиновники. Зокрема Віктор Янукович користується 30 тисячами гектарів мисливських угідь, які орендує в Дніпровсько-Тетерівське лісо-мисливському господарстві Київській області. Мінімальна вартість утримання мисливських угідь складає в Україні 1,5 млн гривень на рік.

Читайте також: Велике полювання