На 10 працівників компанії, яка продавала скандальні футболки, завели кримінальну справу

7 Вересня 2011, 15:49

Про це повідомила прес-служба ГУ МВС у Києві.

Справа порушена за статтею 229 Кримінального кодексу (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмової назви, кваліфікованого позначення походження товару).

За даними міліції, футболки, чашки, кепки з емблемою Євро-2012 випускалися без ліцензії.

ГУ МВС у Києві заявляє, що діяльність поліграфкомпанії вдалося зупинити в результаті звернення власника логотипа й за допомогою контрольної закупівлі продукції на 60 тис. гривень.

Згідно з повідомленням, під час обшуку офісу компанії міліція вилучила готову продукцію, а також кліше з емблемою Євро-2012.

Нагадаємо, за словами власника компаній Prostoprint та futbolka.ua Дениса Олєйнікова, УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

Пізініше в Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ в Києві пояснили, що обшук у столичній компанії з виробництва футболок Prostoprint пов'язаний з підробкою сувенірної продукції до Євро-2012.

7 вересня Денис Олєйніков звернувся до президента Віктора Януковича з відкритим листом, в якому заявив про свою готовність просити політичного притулку за кордоном.

Як відомо, у серпні у мережі інтернет з'явилися відеоролики з матчу Динамо (Київ) – Карпати (Львів), де вболівальники ображають президента Віктора Януковича і тих, хто голосував за нього. Образливе гасло розпочинається словами “Спасибо жителям Донбаса….”