МЗС Великої Британії відреагувало на припинення роботи російських офіцерів у СЦКК

20 Грудня 2017, 23:57

У зовнішньополітичному відомстві Великої Британії занепокоєні рішенням Росії щодо виведення своїх представників зі Спільного центру з координації та контролю режиму припинення вогню на Донбасі. Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сайті британського МЗС.

"Ми занепокоєні виходом Росії з СЦКК. СЦКК відіграє важливу роль у сприянні припиненню вогню на сході України", – заявив речник МЗС.

У міністерстві наголосили, що рішення РФ ризикує серйозно підірвати Мінський мирний процес, в якому СЦКК відіграє певну роль.

"Дане рішення також буде мати серйозні наслідки для тих, хто перебуває у цьому районі, в тому числі для спеціальної Моніторингової місії ОБСЄ, оскільки СЦКК сприяє численним припиненням вогню на сході України", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Росії заявили, що з 19 грудня припиняють роботу російського Спільного центру контролю і координації припинення вогню і стабілізації лінії зіткнення сторін та відкликають з України російських офіцерів.

Як повідомлялося, Україна також відкликала своїх представників у Спільному центрі із координації і контролю режиму припинення вогню на Донбасі на підконтрольну територію. 19 грудня українські спостерігачі виїхали з окупованих територій.