МЗС Латвії та Литви відреагували на заяви Путіна про анексію Криму

15 Березня 2015, 21:58

Зізнання президента РФ Володимира Путіна про анексію Криму лише підтверджують те, про що в ЄС і так знали, або здогадувались, а РФ перекроює мапу Європи. Про це написали голова МЗС Латвії Едгарс Ринкевичс та голова МЗС Литви Лінас Ланкявічус на сторінці у мережі Twitter.

"Момент істини?! Президент Путін підтверджує все, що ми знали або про що підозрювали – анексія Криму планувалась заздалегідь, який вже там "референдум" – написав Ринкевичс.

"Путін визнає: Крим було забрано за його наказом. Росія перекроює мапу Європи за своїми правилами. Варто чекати інших зізнань? – зазначив Лінкявічус.

Як відомо, до зовнішньополітичної служби ЄС надійшов офіційний лист від представника України при Євросоюзі Костянтина Єлісєєва щодо невідкладної реакції Брюсселю на зізнання президента РФ Володимира Путіна про заздалегідь сплановану анексію Криму.

Нагадаємо, "документальний" фільм "Крим. Шлях до Батьківщини", приурочений до річниці анексії Криму, вийшов на російському телеканалі "Росія 1" у неділю 15 березня.

Путін заявив, що в анексії Криму брали участь спецпідрозділи ГРУ РФ та десантники.