НОВИНИ

У процесі анексії Криму не виникло жодного збою - президент РФ

"Все це було настільки скоординовано чітко, жорстко, своєчасно, що у мене виникло тоді питання: чи ми це?" - сказав Путін.

Процес "возз'єднання" Криму з Росією був непростим, але при цьому не було жодного збою в роботі російських відомств та міністерств. Про це  розповів Владімір Путін  у "документальному" фільмі "Крим. Шлях до Батьківщини".

"Жодного, жодного, хочу підкреслити, збою, не було допущено. Це непроста робота, маючи на увазі її масштаб, застосування різнорідних сил і засобів. А там, повторюю, на першому етапі спецназ ГРУ, це ПДВ, морська піхота, потім інші підрозділи. Мало того, що міністерство оборони працювало в вищій мірі професійно, злагоджено, але й інші служби, - і міністерство закордонних справ, юридичні служби, і ті, хто займався питаннями внутрішньої політики. Все це було настільки скоординовано чітко, жорстко, своєчасно, що у мене виникло тоді питання: чи ми це?" - сказав Путін, додавши, що "ми (російська влада - ред.) вчинили так, як мали вчинити".

Нагадаємо, "документальний" фільм "Крим. Шлях до Батьківщини", приурочений до річниці анексії Криму, вийшов на російському телеканалі "Росія 1" у неділю 15 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.