МВС заявило про намір арештувати учасника сутичок у Нових Санжарах

22 Лютого 2020, 14:17

Міністерство внутрішніх справ наполягає на арешті учасника сутичок у Нових Санжарах, який намагався здійснити наїзд автомобілем на військовослужбовців Нацгвардії. Про це 22 лютого на брифінгу заявив радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко.

 

"Мова йде про затриманого, який був затриманий у порядку статті 208 КПК і звинувачується у погрозі насильства щодо працівника правоохоронного органу та обвинувачується за 345 статтею Кримінального кодексу України. Сьогодні для нього обиратиметься судом запобіжних захід, і ми наполягаємо, щоб цей запобіжний захід був тримання під вартою", – розповів Варченко.

 

Нагадаємо, що 20 лютого в аеропорту Харкова сів літак з Уханя з громадянами України, евакуйованими у зв’язку зі спалахом коронавірусу в Китаї. На борту літака – 45 українців, 27 іноземців та члени екіпажу, серед яких три медики.

 

Усі вони транспортовані до місця обсервації – це медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області. Протягом періоду обсервації (14 днів) медики проводитимуть медико-санітарне спостереження як мінімум двічі на день всіх, хто перебуває в ізоляції.

 

У зв'язку з евакуацією між мешканцями Нових Санжар та правоохоронцями відбулися сутички – при тому, що в пасажирів та членів екіпажу авіарейсу з Уханя немає жодних симптомів гострих респіраторних захворювань. Персонал «Нових Санжар» вивезли з об'єкту. У населеному пункті працюватиме оперативний штаб уряду.