Про це сказав начальник департаменту з боротьби з кіберзлочинністю й торгівлею людьми МВС Юрій Кучер під час інтеренет-конференції на сайті ІА "Наш продукт".
"Соціальні мережі сприяють скоєнню злочину. Існують зареєстровані випадки, коли людина пише в статусі, що поїхала у відпустку, і за цей час її квартиру грабують. Люди викладають надто багато інформації", – зазначив Кучер.
За його словами, соцмережі несуть певну загрозу ще й тому, що злочинці також спілкуються через них, створюють закриті групи.
Він додав, що в Україні своїх соцмереж практично немає, а глобально перевіряти всіх користувачів соцмережі "ВКонтакті" українська міліція не може.
За словами Кучера, міліція просто шукає факти злочинів в інтернеті.
Раніше повідомлялося, що головне управління боротьби з організованою злочинністю (ГУБОЗ) МВС України активно відпрацьовує соціальні мережі.
Як зазначила юрист Тетяна Монтян, українське законодавство не обмежує працівників міліції у використанні соціальних мереж для пошуку злочинців.
У березні радник президента Ганна Герман заявила, що Віктор Янукович ніколи не мав свого аккаунту у Твіттері та інших соціальних мережах в Інтернеті.
Натомість колишній прем’єр, лідер партії "Батьківщина" з лютого почала активно користуватися Твіттером. Більше того, Тимошенко закликала українців користуватися сервісами мікроблогів Twitter і соціальної мережі Facebook, оскільки там є свобода слова.