НОВИНИ

Герман повідомила, що у соцмережах Януковича можна не шукати

Президент Віктор Янукович ніколи не мав свого аккаунту у Твіттері та інших соціальних мережах в Інтернеті. Про це заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман.

"Аккаунт на сайті Твіттер, який існує під ім’ям @Prezident_UA не має жодного відношення до Президента України Віктора Януковича і Адміністрації Президента України. Усі розміщені на цьому аккаунті повідомлення не є офіційними і потребують перевірки та підтвердження", - заявила вона.

"Офіційні повідомлення про діяльність Президента України Віктора Януковича розміщені на офіційному інтернет-представництві www.president.gov.ua", – зазначила Герман.

За її словами, ведення аккаунта @Prezident_UA на сайті Твіттер від імені президента є провокацією.

Натомість колишній прем’єр, лідер партії "Батьківщина" з лютого почала активно користуватися Твіттером. Більше того, Тимошенко закликала українців користуватися сервісами мікроблогів Twitter і соціальної мережі Facebook, оскільки там є свобода слова.

Відзначимо, що соціальна мережа відіргала суттєву роль при організації акцій протесту у Єгипті, які призвели до повалення президента Хосні Мубарака.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.