Муженко повідомив, що дислокація військ РФ дозволяє без підготовки почати активні бойові дії

18 Квітня 2019, 12:32

Особливість російсько-української війни в тому, що протягом години вона може перетворитися в повномасштабний конвенційний конфлікт із залученням сухопутного, морського, авіаційного компонентів і Сил спецоперацій. Про це у четвер, 18 квітня, в інтерв'ю "Фактам" заявив керівник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

 

За його словами, дислокація військ РФ (ударні з'єднання сформовані ними вздовж українського кордону, в тому числі в Білорусі і в окупованому Криму), організована таким чином, що вони без особливої підготовки можуть починати активні бойові дії.

 

"За нашими розрахунками і за розрахунками НАТО, ці підрозділи на 70 відсотків готові до ведення боїв. Питання лише в тому, наскільки росіянам дозволить так діяти обстановка, яка складеться всередині нашої країни. Якщо тут виникне хаос, тоді настане найсприятливіший час, щоб такі дії почати ", – зазначив він.

 

Нагадаємо, президент Петро Порошенко в середу, 20 лютого, повідомив, що в окупованому Криму станом на лютий 2019 року Росія розмістила близько 32,5 тисяч військових та численну кількість військової техніки, а також – шість бойових суден і шість підводних човнів, які оснащені системами крилатих ракет "Калібр".

98