НОВИНИ

Порошенко назвав кількість військових і техніки, яку РФ розмістила в окупованому Криму та на Донбасі

Президент також наголосив, що Росія перетворює Крим на стартовий майданчик для своїх ракет.

Президент Петро Порошенко в середу, 20 лютого, повідомив, що в окупованому Криму станом на лютий 2019 року Росія розмістила близько 32,5 тисяч військових та численну кількість військової техніки, а також – шість бойових суден і шість підводних човнів, які оснащені системами крилатих ракет "Калібр". Про це він заявив під час виступу на дебатах Генеральної Асамблеї ООН "Ситуація на тимчасово окупованих територіях України".

 

"Станом на лютий 2019 року в окупованому Криму РФ розмістила до 32,5 тис. військових, 88 артилерійських систем, 52 РСЗВ, 372 бойові броньовані машини, 113 бойових літаків, 62 бойові гелікоптери, 6 бойових суден і 6 підводних човнів, які оснащені системами крилатих ракет "Калібр", – зазначив президент.

 

Він також наголосив, що Росія перетворює Крим на стартовий майданчик для своїх ракет.

 

"Росія перетворює Крим на стартовий майданчик для своїх ракет. Хто-небудь все ще має ілюзії, чому Росія зробила все, щоб зруйнувати ДРСМД? Не будьте наївними: Росія перетворює на військову базу будь-яку територію, яку вона захоплює або бере під свій контроль", – заявив Порошенко.

 

Крім того, він повідомив про кількість російської техніки на Донбасі.

 

"На Донбасі російські збройні формування мають 496 танків. Для вашої інформації: ця кількість є більшою, ніж у Німеччини чи Франції, Іспанії чи Італії. Саме Україна стримує цю російську силу –  силу, яка налічує 938 броньованих бойових машин, 128 РСЗВ, 776 артилерійських систем", – підкреслив президент.

 

Нагадаємо, 20 лютого президент Петро Порошенко повідомив, що зараз окуповані близько 7% території України, включно з Кримом та східними районами Донецької і Луганської областей. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.