МОЗ включило компанію сина Богатирьової до пулу фірм з постачання ліків для онкохворих

15 Червня 2012, 13:12

МОЗ має намір закупити в компанії «Альба Україна» (Бориспіль, Київська область) ліків на суму 2,25 млн гривень, у компаній «Людмила-Фарм» (Київ) – на 12,861 млн гривень, «Фармстандарт-Біолік» (Харків) – на 1,464 млн гривень, «Фармадіс» (Київ) – на 0,538 млн гривень, «Фра-М» (Донецьк) – на 14,406 млн гривень, «Ганза» (Київ) – на 18,024 млн гривень.

Акцепт пропозицій відбувся 11 червня, кінцевий термін укладення договорів – 11 липня.

Термін поставки – до 2013 року.

Як повідомлялось,  на початку травня Міністерство охорони здоров’я України 4 травня за результатами тендерів уклало угоду з ПАТ «Фармстандарт-Біолік» на постачання вакцини на 10,87 мн грн.

За даними SMIDA, син міністра охорони здоров’я Олександр Богатирьов входить до наглядової ради ПАТ «Фармстандарт-Біолік» і володіє 20% акцій компанії.

55% акцій харківського заводу належить російській групі «Фармстандарт», ще 22% належать Олександру Забудкіну, виконавчому директору донецького ТОВ «Сінбіас Фарма», члену ради директорів російського виробника ліків «Верофарм».

Нагадаємо, у березні прем'єр-міністр Микола Азаров доручив віце-прем'єру, міністру охорони здоров'я Раїсі Богатирьовій навести порядок із закупівлею ліків і медичного обладнання.

Читайте також: Українські чиновники направляють бюджетні потоки до кишень власних родичів