Москва боїться, що Китай почне виробляти “підробні” Су-35

9 Березня 2012, 01:54
Китай хоче придбати 48 російських винищувачів Су-35. Військовий бюджет Китаю у 2012-му році складе 100 мільярдів доларів, що на 11% більше, ніж торік. 
 
Газета «Комерсант» цитує представників міноборони Росії, які заявили про остаточне погодження фінансових умов угоди. Китай планує витратити на придбання російських винищувачів 4 мільярди доларів. Таким чином даний китайсько-російський контракт може стати найбільшим за останні 10 років.
 
Водночас, за повідомленням газети, Москва побоюється, що Пекін може використати придбані зразки військової техніки для створення власних аналогів, які продаватиме іншим країнам за меншими цінами. Су-35 є останньою розробкою російського військового авіапрому. Одномісний винищувач може розвивати швидкість до 2400 кілометрів на годину та має дальність польоту 3400 кілометрів.
 
В минулому Китай неодноразово використовував технології інших країн для створення власної військової техніки. Як повідомлялось, військовий бюджет Китаю у 2012-му році складе 100 мільярдів доларів, що на 11% більше, ніж торік.
 
Багато країн регіону висловлюють побоювання, що нарощування військової сили Китаю покликане підкріпити амбіції Пекіну бути домінуючою силою в регіоні Східно-Китайського та Південно-Китайського морів.
Позначки: