Московська типографія відмовилася надрукувати новий номер журналу The New Times

26 Серпня 2016, 18:14

Типографія «Пушкінська площа» вперше за вісім років співпраці без пояснення причин відмовилася друкувати The New Times, розповіла в ефірі радіостанції «Ехо Москви» головна редакторка журналу Євгенія Альбац.

«На жаль, я повинна повідомити читачам, що в понеділок журнал не прийде ні в кіоски, ні в магазини, ні до передплатників. Сьогодні друкарня «Пушкінська площа», яка друкувала журнал вісім років, перед якою у нас нуль боргів, повідомила, що наступний номер вона надрукувати не може», – розповіла вона.

Як розповіла Альбац виданню DW, причина відмови «пов'язана з політикою», оскільки The New Times «залишалася останнім непідцензурним журналом, що виходять в Росії у друкованому вигляді».

При цьому вона не стала припускати, яка стаття з майбутнього номера могла викликати таку реакцію друкарні. 

«У нас в кожному номері є матеріали, які можуть комусь не сподобатися. Наприклад, минулий номер вийшов під заголовком «25 років потому іноді вони повертаються» зі статутою Дзержинського на обкладинці. У новому номері буде опубліковано матеріал про прийдешні відставки в Кремлі і уряді Росії, а також велике інтерв'ю з економістом Сєргєєм Гурієвим», – зазначила редакторка.

Нагадаємо, китайські хакери атакували The New York Times після публікації статті з критикою прем’єра.​