Молдова хоче перевірити цукерки компанії Порошенка

29 Липня 2013, 21:19

"Бензопірен – токсична речовина, проте ми не маємо наміру її шукати в шоколаді, оскільки вона там не міститься. Водночас, ми в змозі провести і, швидше за все, проведемо вибіркове тестування продукції (корпорації Roshen – ред.), щоб переконатися, в чому насправді полягає проблема", – відзначив Порческу.

Він додав, що продукція, що становить небезпеку для здоров'я споживачів завжди вилучається з продажу.

 Нагадаємо, російська санітарна служба ввела заборону на постачання до РФ продукції компанії "Рошен" через виявлені порушення після експертизи.  Головний державний санітарний лікар РФ Гєннадій Оніщенко заявив, що, зокрема, в  молочному   шоколаді Рошену виявлено бензопірен.

У корпорації «Рошен» заявили, що сумніваються щодо правильності відбору Росспоживнаглядом зразків для проведення аналізів, що підтверджують відповідність продукції вимогам нормативної документації.

"Заява про вміст бензапірену у шоколадній продукції TM " Roshen", що, на думку Росспоживнагляду, виступає порушенням норм РФ, не може розглядатись як звинувачення у порушені норм РФ, оскільки таких норм на кондитерські вироби не встановлено", – сказано у повідомленні.