Могильов порадив “Свободі” не чіпати автономний статус Криму

Акценти
28 Червня 2013, 19:35

"Подібні заяви викликають глибоке співчуття і є прикладом політичної безграмотності і безвідповідальності. Крим – це невід'ємна частина України, а статус автономії є свідченням особливого значення цього регіону, як одного з геостратегічних центрів нашої держави і в цілому всього Причорномор'я", – сказав Могильов.

"Особливо безпам’ятним діячам хочу нагадати, що Автономія грає найважливішу роль у збереженні міжнаціональної злагоди на півострові. Тому політики повинні розуміти міру особистої відповідальності, роблячи подібні популістські висловлювання. Так звана турбота "свободівців" про громадян і національні інтереси держави, на ділі не має з цим нічого спільного", – підкреслив Могильов.

Він також висловив упевненість в тому, що подібні наміри ніколи не знайдуть підтримки у кримчан.

"Я вважаю, що народним депутатам від "Свободи" краще зосередитися на парламентській роботі і не торкатися тем, в яких вони не тямлять рівно нічого. А якщо хтось хоче руками "Свободи" реалізувати сценарій втручання у внутрішні справи нашої країни, то це нікому не вдасться", – заявив голова кримського уряду.

Нагадаємо, раніше заступник голови комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради, член фракції "Свобода" Ігор Швайка заявив, що його політсила має намір домагатися зміни законодавства про референдуми, щоб провести всеукраїнський плебісцит про скасування автономного статусу Криму і спеціального статусу Севастополя.

Позначки:
89