Міріам Космель: Найпопулярнішою тематикою російської пропаганди в Німеччині є «занепад західних країн»

7 Вересня 2017, 14:21

Найпопулярнішою тематикою пропаганди російської пропаганди в Німеччині є занепад західних країн у моральному розумінні та, звичайно, у розумінні безпеки й політики. Про це в інтерв’ю Тижню розповіла Міріам Космель, екс-очільниця Фонду Фрідріха Науманна за свободу в Україні та Білорусі.

«Наприклад, на сайті партії «Єдність» нещодавно була розміщена стаття, присвячена гейпараду в Кельні, із коментарями авторів: «Ми тут можемо лише зазначити, що Європа деградувала до стану Содому та Гоморри». Потім матеріали-попередження, присвячені проблемі розповсюдження радикального ісламу, у яких акцентується на недоліках західних демократій, що роблять занадто мало й запізно. І просто серед цих рядків прорахунки держави в питаннях безпеки під час проведення останнього саміту G20 в Гамбурзі подаються як те, що влада заплющила очі на лівих радикалів», – розповіла вона.

За словами Космель, зараз у Німеччині робиться багато поодиноких спроб опиратися пропаганді й іншим діям, проте централізованої державної реакції немає.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»