Міносвіти евакуювало з Донецька та Луганська ще два виші

29 Грудня 2014, 10:37

Донецький та Луганський обласні інститути післядипломної педагогічної освіти перевели на територію, контрольовану українською владою. Про це повідомили у прес-службі Міносвіти.

«Наразі Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти тимчасово працює за адресою: Луганська область м. Сєверодонецьк, вул. Гагаріна, буд.111, Сєверодонецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14», – зазначили у повідомленні, додавши, що обов’язки ректора інституту виконує Данильєв Анатолій Олексійович.

«Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти тимчасово працює за адресою: Донецька область м. Слов’янськ,Олімпійська, буд.4, Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17… В.о. ректора інституту – Лаврут Ольга Олександрівна», – додали в Міносвіти.

Нагадаємо, наразі з Донбасу вже евакуювали більше десяти вишів.

Зокрема, 3 листопада Донецький національний університет відкрився у Вінниці. Виш розмістився у приміщеннях заводу "Кристал".

13 жовтня Луганський державний медичний університет прийняв рішення переїхати з Луганська в місто Рубіжне Луганської області.

Раніше з Луганська переїхали Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля та Луганський національний університет імені Тараса Шевченка у Сєвєродонецьк та Старобільськ Луганської області відповідно. 

Згодом стало відомо, що Донецький юридичний інститут МВС України через військові дії на Донбасі рішенням керівництва МВС передислоковано у Кривий Ріг, а Луганський університет внутрішніх справ ім. Дідоренка – у Суми.