Міноборони РФ закликало вручити Геращенку «орден Юди»

7 Жовтня 2015, 15:16

Міноборони Росії запропонувало нагородити "орденом Юди" радника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенка, який закликав публікувати інформацію про російських військових у Сирії. Про це журналістам заявив офіційний представник російського військового відомства генерал-майор Ігор Конашенков.

«Нарешті заснований Петром I п'ятикілограмовий орден Юди знайде свого гідного господаря», — сказав він.

"Про те, що радник глави МВС України Геращенко пов'язаний з профашистськими молодиками "Правого сектору", було відомо давно. Але те, що це "сита пика революції гідності" вирішила стати "Мазепою 2.0" для міжнародної терористичної організації ІД, думаю, здивувало багатьох",  – заявив представник Міноборони.

Раніше Геращенко запропонував публікувати інформацію про військовослужбовців Росії, які беруть участь в авіаударах Сирії, на сайті "Миротворець".

Як відомо, орден Юди був виготовлений в 1709 році за указом Петра I в єдиному екземплярі для нагородження гетьмана Війська Запорозького обох берегів Дніпра Івана Мазепи, який під час Північної війни перейшов на бік шведського короля Карла XII.

Зауважимо, Facebook видалив сторінку Геращенка після публікації про ІДІЛ.

Нагадаємо, 6 жовтня сирійське телебачення повідомило, що російська авіація завдала удару по сирійському місту Пальміра, яке знаходиться під контролем «Ісламської держави».  У Росії відхрестилися від цього удару.

Як відомо, російська авіація почала завдавати удари по об'єктах у Сирії 30 вересня. Операцію санкціонувала Рада Федерації РФ у відповідь на запит військової допомоги від Башара Асада.

Після початку бомбардувань правозахисні організації заявили, що удари завдаються по районах, у яких взагалі немає бойовиків, а жертвами атак стають цивільні.

6 жовтня сирійські ЗМІ оприлюднили фото російських касетних бомб, які не розірвалися у звільнених районах в передмісті Алеппо.

7 жовтня армія Сирії за підтримки російської авіації почала наземний наступ проти повстанців на заході