"Зараз ми обговорюємо розмір близько 29–30 мільярдів гривень. Це те, що стосується підтримки держави. Це без урахування приватних інвестицій, а також без урахування інвестицій, скажімо, деяких інших структур", – сказав Прасолов.
За його словами, влада не хоче приймати цю програму "просто для галочки".
"Це програма, яку ми будемо реалізовувати … Чим багатшим буде наш народ, кожна людина, тим більшим буде попит у країні, тим швидше буде розвиватися економіка. Тому що в бідній країні неможливо робити які-небудь економічні прориви", – зазначив Прасолов.
Він також коротко окреслив основні завдання програми.
"Перше – це, звісно, підвищення енергоефективності та зниження енергоємності. Друге завдання, яке ставиться, – це розвиток вітчизняного виробництва, оскільки багато продукції, багато товарів, які ми могли б випускати, ми імпортуємо. Також один з напрямків – це створення умов для приходу до нас дуже високотехнологічних виробництв", – розповів Прасолов.
Як повідомлялось, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що 27 лютого уряд на розширеному засіданні Кабінету міністрів представить програму активізації розвитку економіки президенту Віктору Януковичу.
Нагадаємо, у січні президент Віктор Янукович на засіданні Комітету з економічних реформ заявив, що Національний план дій щодо поліпшення соціально-економічної ситуації в країні 2013 року розглянуть на розширеному засіданні уряду в лютому поточного року спільно з програмою діяльності Кабміну. У цей план включать невиконані пункти плану за 2012-й.
Згодом Янукович під час зустрічі з керівниками антимонопольних відомств іноземних держав розповів, що влада вже три роки займається реформами в Україні, і завдяки цьому їй вдалося утримати економічну ситуацію, подолати дефіцит бюджету, який був на початку 2010 року, і кожного року забезпечувати зростання економіки.
Україна у міжнародних рейтингах за сприятливістю умов ведення бізнесу і перспектив розвитку економіки зазвичай займає місця наприкінці списку – серед країн Африки і Азії. При цьому поступається більшості пострадянських республік.
Інвестори та експерти констатують погіршення інвестклімату в Україні.
Читайте також: Від пакращення до повного ідіотизму