Міліція зацікавилась зникненням вивіски Тернопільської ОДА

29 Грудня 2013, 21:15

«29 грудня близько 14 години до працівників міліції надійшло повідомлення про те, що з фасаду адміністративного приміщення, де розташована Тернопільська обласна державна адміністрація, було зірвано таблицю з офіційною назвою установи», – сказано в повідомленні.

Значиться, що правоохоронці задокументували даний факт та внесли його до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Як повідомляє місцеве видання,  раніше народний депутат  Олег Сиротюк заявив, що табличку було демонтовано після того, як облрада вирішила не продовжувати договір оренди для ОДА.

 З його слів, таблицю планують передати в адміністрацію президента у відповідь на слова Віктора Януковича про відповідальність керівників місцевих рад у  західних областях країни за правовий нігілізм і сепаратизм.  

«Громаду Тернопільщини обурила заява президента на засіданні Ради регіонів. Президент фактично в прямому ефірі погрожував депутатам місцевих рад, які у складний для країни час ухвалюють рішення на захист української державності та конституційного ладу… Сьогодні тернопільська громада не словом, а ділом відповіла на ці погрози. Громада підтримала проект рішення депутатів про виселення представників окупаційного режиму з адмінбудівлі обласної ради. Процес виселення почався з демонтажу таблиці з надписом  «Тернопільська обласна державна адміністрація». Далі має піти і сама адміністрація.  Адже на Тернопільщині не місце окупаційній владі! Цю таблицю ми передамо президенту, а разом з нею і вимогу громади забрати собі Банкову заодно і всіх намісників злочинного режиму  у Тернопільській області!», – сказав Олег Сиротюк